Допомога українцям з житлом

Війна в Україні зачіпає і рухає всіх нас. Ми в Wunderflats хочемо підтримати наших сусідів-українців. Багато з них змушені покидати рідну країну, переважно жінки та діти. Тим, хто прибуває до Німеччини, терміново потрібно житло. Ми надаємо місцевим орендодавцям можливість розмістити житло на нашій платформі, і ми пропонуємо це житло українцям, які це потребують.

для орендодавців

Підтримайте та надайте житло

Щоб створити сторінку і запропонувати своє житло безпосередньо на нашій платформі, потрібно всього кілька кліків. Кожна квартира, будинок чи вільна кімната, яку ви готові запропонувати людям з України, це велика допомога. Дізнайтеся більше в нашому блозі.

Для українців

Знайдіть житло у Німеччині

Ми знаємо, що багато з вас вимушені залишити свій дім в Україні, і ми всім серцем за вас вболіваємо. Ми хочемо допомогти вам знайти тимчасове житло у Німеччині. Дякуючи співпраці з нашою мережею орендодавців, кількість вільних ліжок вже нараховує декілька тисяч. Дізнайтеся більше про перебування в Німеччині на нашому блозі.

Як людям з України знайти вільні помешкання?

Після того, як господарі житла створять оголошення з вільними помешканнями на нашій спеціальній платформі, люди, які були змушені покинути свої домівки через війну в Україні, зможуть забронювати ці пропозиції житла безпосередньо онлайн. Це означає ще швидшу допомогу для тих хто її потребує. Процес бронювання складається з чотирьох простих кроків:
1

Особа яка потребує житло надсилає запит на бронювання

Особи , які потребують житло, можуть переглядати наявні оголошення по місту. Як тільки вони знайдуть відповідне помешкання, вони можуть надіслати запит на бронювання через нашу платформу. Для цього запиту їм потрібно буде надати загальну інформацію, таку як своє ім’я та імена всіх людей, які планують проживати разом із ними. Рекомендуємо надіслати запити на декілька помешкань для того щоб збільшити шанси на успішний пошук.

Для допомоги людям, які є тимчасово переміщеними внаслідок війни в Україні, ми пропонуємо нашу платформу та послуги абсолютно безкоштовно як для господарів житла, так і для людей, які його потребують.
2

Господар житла приймає запит

Господар житла буде автоматично повідомлений про будь-які нові запити і зможе прийняти або відхилити їх на своїй панелі інструментів. Там вони також можуть знайти перелік усіх запитів на їхнє помешкання.

Для господарів житла важливо якомога швидше прийняти або відхилити запити, щоб усунути невизначеність для людей, які потребують житло.
3

Особа, яка потребує житло, підтверджує свою зацікавленість

Щойно господар житла прийме запит, ми автоматично сповістимо особу, яка надіслала цей запит, і попросимо її підтвердити свою зацікавленість. Ми робимо це для того щоб запобігти подвійним бронюванням. Якщо особа, яка потребує житло, надіслала кілька запитів на різні помешкання , вона може підтвердити свою зацікавленість лише в одному з них.

Перш ніж особа яка потребує житло зможе підтвердити свою зацікавленість, вона має підтвердити свою особу на нашій платформі в розділі «Мій обліковий запис».
4

Обмін контактною інформацією та заселення

Після того, як особа підтвердить свою зацікавленість, ми здійснимо обмін контактною інформацією між нею та господарем помешкання, щоб вони могли зв’язатися один з одним і організувати заселення. За бажанням, ми надаємо договір оренди англійською та українською мовами, щоб забезпечити безпеку для обох сторін.

У разі виникнення будь-яких питань під час або після процесу бронювання ви можете зв’язатися з нашою командою за цією електронною адресою: support-ukraine@wunderflats.com 

Безпека на Wunderflats

Щоб забезпечити безпеку на нашій платформі, як постачальники житла, так і люди, які потребують його, мають підтвердити свою особу. Ми пропонуємо цю послугу у співпраці з нашим безпечним партнером Veriff.

Контакти для преси

Press office Wunderflats
ressourcenmangel
Schlesische Straße 26
10997 Berlin

WirTunWas@ressourcenmangel.de