Previous
Next
План поверху
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Cute & nice home in Frankfurt am Main

Weilburger Straße, 60326, Frankfurt am Main
43 m2, підлога: 52 кімнати 1 ліжко 2 Люди

Про це житло

Ціла квартира

RIght next to the S Bahn station "Galluswarte"

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
3 місяців
Доступний з
01.09.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

1 990 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Total to book

2 289 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

2 500 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

1 990 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

90 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: A
  • Тип енергетичного сертифіката: Оцінено інженером (Bedarfsausweis)
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: Комбінована тепло та електроенергія відновлювані джерела енергії
  • Тип опалення: Централізоване опалення
  • Рік побудови: 2021
  • Параметр споживання енергії: 41 kWh/(m²*a)