Тимчасове житло для українців у Німеччині

Ми знаємо, що багато з вас змушені були залишити свій дім в Україні, і ми всім серцем за вас вболіваємо. Ми хочемо допомогти тим із вас, хто шукає житло. Ми провели останні тижні, зв’язуючись з  постачальниками житла переважно по всій Німеччині, і тисячі готові допомогти. На нашій новій платформі ви можете перешлянути доступні будинки  і подати запит безпосередньо.

Знайти житло

Ми співпрацюємо з мережею партнерів та орендодавців, щоби допомогти знайти тимчасове житло для українців, переміщених унаслідок війни. Ми вже маємо достатньо пропозицій, щоби розмістити в Німеччині тисячі українців.

01

Як Wunderflats допомагає?

Ми звертаємося до нашої широкої мережі партнерів і орендодавців, щоби знайти доступне житло в Німеччині. Водночас ми готуємо наш веб-сайт для того, щоби мати можливість підбирати і пропонувати доступне житло згідно з потребами українських орендарів. Наша команда перевіряє постачальників житла та укладає безпечні контракти з орендарями, які цього потребують.

02

Чого можна очікувати?

Зараз ми працюємо над технічною можливістю додавати на нашу платформу житло всіх типів, яке можна було ексклюзивно пропонувати та здавати в оренду лише українцям, переміщеним унаслідок війни. Ми пропонуватимемо переміщеним українцям тимчасове житло, яке відповідає їхнім потребам, щонайменше на місяць, а в ідеалі – на будь-який необхідний термін.

03

Ця послуга безкоштовна?

Так. Wunderflats пропонує цю послугу безкоштовно. Проте ми не маємо змоги безкоштовно надати все житло. Деякі власники зможуть надавати житло без жодної орендної плати взагалі, тоді як інші зможуть запропонувати значно знижені тарифи. Орендна ставка залежатиме від орендодавців, які зареєструвалися на сайті і готові надати житло. Дві третини зареєстрованих орендодавців просять 0 євро за оренду.

“У Європі йде війна. Люди втрачають свої домівки. Давайте зробимо все можливе, щоб українцям, які шукать прихисток, надати місце, яке вони зможуть тимчасово назвати домом. Давайте переконаємося, що вони відчувають себе бажаними та як вдома.“

- Jan Hase, CEO Wunderflats

У вас можуть виникнути запитання

У мене є друзі/родина, які прибувають до Німеччини з України. Чи можу я заповнити форму від їхнього імені?

arrow

Так. Будь ласка, повідомте нам, як нам найкраще з ними зв’язатися, наприклад, через вас. В такому разі вкажіть свої контактні дані. Крім того, ви можете надати нам безпосередньо їхні контактні дані, але, будь ласка, робіть це лише з їхньої попередньої згоди.

На вашій платформі вже є таке житло?

arrow

Ми збираємо пропозиції житла і вже маємо тисячі таких пропозицій. Власники пропонують це житло за низькою орендною платою, а часто взагалі безкоштовно. Утім, платформа для перегляду всіх доступних пропозицій ще не працює. Поки ви читаєте цей текст, ми продовжуємо роботу над технічною реалізацією платформи. Вже за кілька днів ми сподіваємося розмістити на сайті житло, яке буде доступне для оренди виключно переміщеним внаслідок війни українцям. Тим часом, ми з нашою командою та волонтерами намагатимемося вручну підбирати та пропонувати житло в разі невідкладної потреневідкладних сневідкладнинайневідкладніших випадках.

Як швидко ви можете допомогти мені знайти житло?

arrow

Ми спробуємо допомогти вам знайти житло якомога швидше, протягом кількох днів. На жаль, ми не можемо назвати вам конкретний термін. Тому, будь ласка, залиште свої контактні дані, щоб ми могли зв’язатися з вами, щойно технічну реалізацію платформи буде завершено, а списки запропонованого житла будуть доступні на нашому веб-сайті.

Скільки мені коштуватиме оренда через Wunderflats?

arrow

Орендні ставки визначають орендодавці, які зареєструвалися, щоби допомогти переміщеним українцям знайти житло. Багато власників значно знижують свої тарифи, бо хочуть зробити житло доступнішим. Також відгуки вже зареєстрованих орендодавців показують, що дві третини із них можуть запропонувати житло безкоштовно. Ми зробимо все можливе, щоби надати тимчасове житло, яке відповідатиме вашим актуальним фінансовим можливостям. Орендні ставки можна буде побачити тоді, коли ми додамо наявні пропозиції житла на нашу платформу.

На який термін я зможу орендувати житло?

arrow

Термін може відрізнятися залежно від наявних пропозицій житла. Ми попросили наших партнерів пропонувати оренду принаймні на один місяць. Ви зможете побачити доступний термін оренди, коли ми додамо пропозиції орендодавців на нашу платформу.

Які документи мені знадобляться?

arrow

Для реєстрації у нас вам спочатку не знадобляться жодні конкретні документи. Проте надалі, коли ви фактично орендуватимете через нас житло, нам знадобиться якийсь документ для підтвердження вашої особи. Ми спробуємо максимально уникнути зайвої бюрократії. Незважаючи на це, безпека всіх зацікавлених сторін для нас завжди на першому місці. Ми також можемо попросити вас показати документи про прибуття, наприклад, дозвіл на проживання або блакитну картку ЄС.

Знайдіть житло у Німеччині

Перегляньте доступні будинки у містах Німеччини і подайте запит на них онлайн.

Знаєте когось, хто потребує допомоги?

Поділіться цією сторінкою з людьми, які потребують допомоги.

Декларація:

Мета збору вашої інформації — краще зрозуміти, яке житло ви можете запропонувати. Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію лише для того, щоби спільними зусиллями допомогти переміщеним українцям орендувати доступне житло. Інформацію буде оброблено згідно з усіма правилами GDPR (Загального регламенту про захист даних). Ми не використовуватимемо її в комерційних цілях. Проте ми можемо передавати вашу інформацію державним установам Німеччини, які займаються пошуком житла для переміщених українців. Ви можете в будь-який момент попросити видалити свої дані. Wunderflats виступатиме контролером даних відповідно до Політики конфіденційності Wunderflats. Погоджуючись із цією формою, ви даєте згоду на обробку ваших Дани.х