Previous
Next
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Quiet and wunderful flat in popular area - well connected

Opladener Straße, 40591, Düsseldorf
70 m2, підлога: 12 кімнати 3 ліжка 4 Люди

Про це житло

Ціла квартира

Diese Wohnung befindet sich in der Nähe vom botanischen Garten, Universität und unweit vom Benrather Schloss. Die Haltestelle Opladener Str. ist innerhalb einer Minute zu erreichen, sodass Stadtmitte, Hauptbahnhof, Düsseldorfer Norden und Süden über Direktverbindung schnell zu erreichen sind, Die Wohnung ist komplett neu möbliert. Sie verfügt über modernen Möbeln, High Speed WLAN, Smart TV, Waschmaschine, Spülmaschine und vieles mehr. Der Garten vom Haus lädt in den Sommermonaten schön zum Ver...

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 односпальне ліжко

Спальня

1 Двоспальне ліжко

Спальня

1 Диван-ліжко

Вітальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
6 місяців
Доступний з
23.05.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

1 300 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Загалом до бронювання

1 599 EUR

Сплачено безпосередньо орендодавцю

Депозит

До сплати перед заселенням

2 600 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

1 300 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

200 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Тип енергетичного сертифіката: Оцінено інженером (Bedarfsausweis)
  • Дата випуску: До квітня 2014 року (EnEV 2009)
  • Основне джерело енергії: газ
  • Тип опалення: Газове опалення
  • Рік побудови: 1930
  • Параметр споживання енергії: 130 kWh/(m²*a)