Previous
Next
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Nice suite close to park

Elbestraße, 60329, Frankfurt am Main
21 m2, підлога: 2 1 кімната 1 ліжко 1 Person

Про це житло

Ціла квартира

Wir vermieten unsere zentralgelegene Wohnung mitten in Frankfurt (Bahnhofsviertel). Die Wohnung ist letztes Jahr komplett kernsaniert worden und bietet für Einzelpersonen die ideale Unterkunft. Viele größere Unternehmen sind in unmittelbarer Nähe: Deutsche Bank, Deutsche Bahn, Commerzbank, DZB usw.

Додаткова інформація

Direkt im Bahnhofsviertel

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 односпальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
1 місяць
Доступний з
01.06.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Допускається розміщення з домашніми тваринами за умови

TBC

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

999 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Total to book

1 298 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

1 500 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

999 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

290 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Тип енергетичного сертифіката: Оцінено інженером (Bedarfsausweis)
  • Дата випуску: До квітня 2014 року (EnEV 2009)
  • Основне джерело енергії: Централізоване опалення
  • Тип опалення: Централізоване опалення
  • Рік побудови: 1892
  • Параметр споживання енергії: 65.5 kWh/(m²*a)