Previous
Next
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Moderne Wohnung im WIlmersdorfer Kiez

Nikolsburger Straße, 10717, Berlin
58 m2, підлога: 12 кімнати 500 Мбіт/с2 Люди

Про це житло

Ціла квартира

Diese exklusive 2-Zimmer-Wohnung in der begehrten Nikolsburger Straße in Berlin-Charlottenburg bietet auf ca. 58 m² Wohnfläche ein Höchstmaß an Lebensqualität. Das Objekt wurde 2015 fertiggestellt/kernsaniert und besticht durch ein durchgängiges, hochwertiges Designkonzept. Der Erstbezug nach Neuausstattung garantiert modernes Wohnen auf höchstem Niveau. Ausstattung:Wohnen/Essen: Großzügiger, lichtdurchfluteter Wohnbereich mit direktem Zugang zum ersten Balkon, ausgestattet mit eleganten Design...

Додаткова інформація

Reinigung möglich.

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
2 місяців
Доступний з
23.05.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

2 300 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Total to book

2 599 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

4 600 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

2 300 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

150 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: B
  • Тип енергетичного сертифіката: Оцінено інженером (Bedarfsausweis)
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: газ
  • Тип опалення: Підігрів підлоги
  • Параметр споживання енергії: 68.8 kWh/(m²*a)