Previous
Next
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Modern, new loft in Frankfurt am Main with Balkony and direct access to the river Main

Nieder Kirchweg, 65934, Frankfurt am Main
62 m2, підлога: 12 кімнати 1 ліжко 2 Люди

Про це житло

Ціла квартира

🇩🇪 Der schöne Neubau mit 11 Wohneinheiten liegt in absolut ruhiger Lage in der zweiten Reihe zur Straße und wurde 2017 erbaut. Das hochwertig ausgestattete Business-Apartment ist modern möbliert inkl. einem Samsung 55 Zoll SmartTV. Das Objekt wurde in energieeffizienter Bauweise (KfW 70) erstellt. - Wohnung 4a 1.OG.: 2 Zimmer, 55,84qm, Schöner Balkon/Dachterrasse ca. 13 m2 Fliesenboden, offene Einbauküche in weiß Hochglanz mit Geschirrspüler ,Tageslichtbad mit Fenster luxuriös, elektrisch...

Додаткова інформація

Reinigungsservice gegen Gebühr möglich. TG Stellplatz 70 Euro pro Monat. Cleaning service available for a fee. TG parking space 70 Euro per month Rauchen ist im Apartment nicht gestattet. None smoking apartment.

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 односпальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
6 місяців
Доступний з
01.01.2027
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

1 650 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Total to book

1 949 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

3 300 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

1 650 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

150 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Тип енергетичного сертифіката: Сертифікат споживання
  • Дата випуску: До квітня 2014 року (EnEV 2009)
  • Основне джерело енергії: газ
  • Тип опалення: Газове опалення
  • Рік побудови: 2017
  • Споживання енергії на гарячу воду включено: Так