Previous
Next
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Modern & Bright 1-Bedroom Apartment – Fully Furnished

Saarlouiser Straße, 80997, München
67 m2, підлога: 32 кімнати 100 Мбіт/с2 Люди

Про це житло

Ціла квартира

Welcome to your new home in Munich! This spacious 67 sqm apartment on Saarlouiser Straße offers the perfect blend of urban convenience and a peaceful atmosphere. The flat is fully furnished and equipped with everything you need for a comfortable stay – ideal for business professionals or couples. Features: Living Area: Cozy sofa, Smart TV, and a dining area, as well as a home office workspace. Bedroom: Comfortable double bed, commode, wardrobe Kitchen: Fully equipped built-in kitchen with st...

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
3 місяців
Доступний з
03.09.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

2 000 EUR

Одноразовий сервісний збір

249 EUR з ПДВ

Загалом до бронювання

2 249 EUR

Сплачено безпосередньо орендодавцю

Депозит

До сплати перед заселенням

3 000 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

2 000 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

150 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: C
  • Тип енергетичного сертифіката: Сертифікат споживання
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: газ
  • Тип опалення: Підігрів підлоги
  • Рік побудови: 2000