Орендодавця підтверджено
Перший місяць оплачується через Wunderflats
Luxury Townhouse Munich City
Baldestraße, 80469, München
260 m2, перший поверх5 кімнати 3 ліжка 1 Person
Про це житло
Весь будинок
Your townhouse welcomes you with a private elevator connecting all three floors, offering the highest level of privacy and comfort. • Elevator • Luxury kitchen • Terrace / Garden • Rooftop terrace • 3 bedrooms • 3 bathrooms • 2 walk-in closets • Wine cellar • 1 parking space Location The property is situated “Am Glockenbach” in a quiet courtyard, set back from the street. • 2 minutes to the Isar River • 8 minutes to Gärtnerplatz • 15 minutes to Marienplatz Would you like this translated for a...
Послуги
Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка
Ліжка
1 Двоспальне ліжко
Спальня 1
1 односпальне ліжко
Спальня 2
1 Двоспальне ліжко
Спальня 3
Доступність
Мінімальний термін перебування
3 місяців
Доступний з
01.10.2026
- трав 2026
- черв 2026
- лип 2026
- серп 2026
- вер 2026
- жовт 2026
- лист 2026
- груд 2026
- січ 2027
- лют 2027
- бер 2027
- квіт 2027
2026/2027
Домашні правила
Допускається розміщення з домашніми тваринами за умови
Upon request
Палити заборонено
Payment overview
Includes all upfront and future payments for this booking.
Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.
Оренда за перший місяць
14 500 EUR
Одноразовий сервісний збір
249 EUR з ПДВ
Загалом до бронювання
14 749 EUR
Сплачено безпосередньо орендодавцю
Депозит
До сплати перед заселенням30 000 EUR
Щомісячна орендна плата
Due monthly starting from your second month14 500 EUR/місяць
Плата включена в орендну плату
- Доплата за меблі
- Операційні витрати
- Опалення
- Електрика
- Інтернет
Плата за кінцеве прибирання
300 EUR
Сертифікати та правила
Енергетичний сертифікат
Енергетичний сертифікат ще недоступний / У процесі подачі заявки