Previous
Next
План поверху
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Large penthouse with roof terrace

Schleiermacherstraße, 10961, Berlin
130 m2, підлога: 53 кімнати 100 Мбіт/с5 Люди

Про це житло

Ціла квартира

Feel at home above the rooftops of Berlin! This top-floor penthouse has two bedrooms and two bathrooms, as well as a private roof terrace, and is located in the heart of Berlin's trendiest district, Kreuzberg. The large, light-filled dining room is connected to a fireplace corner in an open, modern design, as well as a bright living room and a spacious open kitchen with a kitchen island. Both bedrooms are furnished with a 180cm bed and a 140cm bed. The couch in the living room offers a fifth s...

Додаткова інформація

Rentals are exclusively non-short-term rentals in accordance with §575 BGB.

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня 1

1 Двоспальне ліжко

Спальня 2

1 Диван-ліжко

Вітальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
3 місяців
Доступний з
01.07.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Допускається розміщення з домашніми тваринами за умови

only small pets, according to individual arrangement

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

3 290 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Загалом до бронювання

3 589 EUR

Сплачено безпосередньо орендодавцю

Депозит

До сплати перед заселенням

6 580 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

3 290 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

200 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: D
  • Тип енергетичного сертифіката: Сертифікат споживання
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: газ
  • Тип опалення: Автономне центральне опалення
  • Рік побудови: 1890
-