Previous
Next
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

komplett möbliertes Apartment am Lerchenauer See 35qm für 1 Person NR ohne Tiere befristet

Joseph-Seifried-Straße, 80995, München
35 m2, підлога: 2 1 кімната 500 Мбіт/с 1 Person

Про це житло

Ціла квартира

Komplett möbliertes Apartment ohne Balkon an Einzelperson mit festem Einkommen . Nichtraucher ,ohne Tiere . befristet mit Verlängerungsmöglichkeit. viele Grünanlagen . sehr gute mvv-anbindung Bus und S-Bahn

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Вітальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
6 місяців
Максимальний термін перебування
12 місяців
Доступний з
23.05.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Keine laute Geräusche oder duschen bzw störendes Verhalten nach 22 Uhr

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

1 200 EUR

Одноразовий сервісний збір

249 EUR з ПДВ

Total to book

1 449 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

2 400 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

1 200 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

300 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: C
  • Тип енергетичного сертифіката: Оцінено інженером (Bedarfsausweis)
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: нафта
  • Тип опалення: Центральне опалення
  • Рік побудови: 1970
  • Параметр споживання енергії: 120 kWh/(m²*a)