Previous
Next
План поверху
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Designer Suite w/ Terrace & Swimmingpool in Frankfurt (By subway: 5 min to Central Station, 3 min to Hauptwache)

Mailänder Straße, 60598, Frankfurt am Main
80 m2перший поверх2 кімнати 1000 Мбіт/с2 Люди

Про це житло

Ціла квартира

The apartment offers besides smart home and a sun loggia of 30sqm, more than the comforts found in the apartments. Enjoy the swimming pool (8 x 15 m) while basking in the sunlight - and watch it snowing outside in winter. In terms of tranquility, the apartment offers a lot, as it is located in front of a planted quiet zone and has soundproof insulation. Within reach you have the Frankfurt city forest & at the same time the entire city of Frankfurt.

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка
Плата за радіо
Входить в орендну плату
Прибирання
Доступний за додаткову плату
Парковка
На нерухомості, не входить в орендну плату

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня

1 Диван-ліжко

Вітальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
3 місяців
Доступний з
23.05.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Допускається розміщення з домашніми тваринами

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

2 200 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Загалом до бронювання

2 499 EUR

Сплачено безпосередньо орендодавцю

Депозит

До сплати перед заселенням

6 600 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

2 200 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

200 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: B
  • Тип енергетичного сертифіката: Сертифікат споживання
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: Централізоване опалення
  • Тип опалення: Централізоване опалення
  • Рік побудови: 1975