Previous
Next
План поверху
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Cozy and modern 1 bedroom Apartment

Rütgerstraße, 40229, Düsseldorf
35 m2, підлога: 1 1 кімната 1 ліжко 1 Person

Про це житло

Ціла квартира

Die 35qm große Wohnung hat ein großes und gemütliches Wohn-/Schlafzimmer, Küche, Bad und Flur. Die Aufteilung ist großzügig und gut gestaltet – eignet sich perfekt für Studenten, Expats und Pendler. Stauraum befindet sich ausreichend im Schrank, der Kommode, unter dem Bett und einem großzügigen Keller. Fahrradstellplatz direkt am Eingang. Einfach mit dem Koffer anreisen und sofort zu Hause fühlen. In der Warmmiete enthalten sind: Möbel, Strom-, Heiz-, Wasserkosten, Internetanschluss, Müll us...

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
6 місяців
Максимальний термін перебування
12 місяців
Доступний з
01.08.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Допускається розміщення з домашніми тваринами за умови

nach Absprache

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

1 090 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Загалом до бронювання

1 389 EUR

Сплачено безпосередньо орендодавцю

Депозит

До сплати перед заселенням

2 180 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

1 090 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

390 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Тип енергетичного сертифіката: Сертифікат споживання
  • Дата випуску: До квітня 2014 року (EnEV 2009)
  • Основне джерело енергії: газ
  • Тип опалення: Автономне центральне опалення
  • Рік побудови: 1954
  • Споживання енергії на гарячу воду включено: Так