Previous
Next
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Charming spacious 3 bedroom apartment near city center, Düsseldorf

Cheruskerstraße, 40545, Düsseldorf
110 m2, підлога: 14 кімнати 3 ліжка 5 Люди

Про це житло

Ціла квартира

Im schönen Stadtteil Oberkassel, nah zum Rhein gelegene charmante Altbauwohnung, zentral, absolut ruhig, Geschäfte, Bars , Restaurants direkt um die Ecke. U-Bahn-Station in 3 Minuten erreichbar, 2 Stationen zur Altstadt. Sonniger Balkon, modernes großzügiges Bad mit Doppelwaschtisch, großzügige Küche mit Spülmaschine, Waschmaschine und Trockner, großer Kühlschrank, Wi-Fi.

Додаткова інформація

The price is calculated for 2 guests. Additional guests are EUR 70/Person.

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 Двоспальне ліжко

Спальня 1

1 Двоспальне ліжко

Спальня 2

1 односпальне ліжко

Спальня 3

Доступність

Мінімальний термін перебування
1 місяць
Доступний з
01.04.2027
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Waschmachine nicht nach 8.00 pm und nicht an Sonn- und Feiertagen

Допускається розміщення з домашніми тваринами за умови

Guterzogene Hunde gg. Gebühr

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

3 259 EUR

Одноразовий сервісний збір

299 EUR з ПДВ

Total to book

3 558 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

2 500 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

3 259 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

250 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

  • Клас енергоефективності: C
  • Тип енергетичного сертифіката: Сертифікат споживання
  • Дата випуску: Після квітня 2014 року (EnEV 2014)
  • Основне джерело енергії: нафта
  • Тип опалення: Масляне опалення
  • Рік побудови: 1926