Previous
Next
Орендодавця підтверджено
Secure Icon
Перший місяць оплачується через Wunderflats

Amazing flat in München

Lungstraße, 81549, München
24 m2, підлога: 2 1 кімната 250 Мбіт/с 1 Person

Про це житло

Спільне місце

1

Додаткова інформація

1

Послуги

Підтвердження проживання орендодавця (Wohnungsgeberbestätigung)Можлива зміна етикеток поштової скриньки та дверного дзвінка

Ліжка

1 односпальне ліжко

Спальня

Доступність

Мінімальний термін перебування
3 місяців
Доступний з
01.10.2026
  1. трав 2026
  2. черв 2026
  3. лип 2026
  4. серп 2026
  5. вер 2026
  6. жовт 2026
  7. лист 2026
  8. груд 2026
  9. січ 2027
  10. лют 2027
  11. бер 2027
  12. квіт 2027
2026/2027

Домашні правила

Домашні тварини не допускаються

Палити заборонено

Payment overview

Includes all upfront and future payments for this booking.

Paid securely through WunderflatsYou’ll only be charged once the landlord confirms your booking.

Оренда за перший місяць

1 050 EUR

Одноразовий сервісний збір

249 EUR з ПДВ

Total to book

1 299 EUR

Paid directly to the landlord

Депозит

Due before move-in

1 050 EUR

Щомісячна орендна плата

Due monthly starting from your second month

1 050 EUR/місяць

Плата включена в орендну плату

  • Доплата за меблі
  • Операційні витрати
  • Опалення
  • Електрика
  • Інтернет

Плата за кінцеве прибирання

50 EUR

Сертифікати та правила

Енергетичний сертифікат

Енергетичний сертифікат ще недоступний / У процесі подачі заявки